Dolphin: Corporate Training Programmes
nabídka programů podnikového vzdělávání
 proudly presented by 
 • intenzivní pobytové kurzy angličtiny a němčiny
 • firemní výuka na pracovišti
 • kombinované studium
 • kurzy obchodní angličtiny
 • jazykový audit

 • dotazník pro firmy
 •  Jazyková škola Dolphin
   Nemocniční 53
   787 01 Šumperk
   e-mail: dolphin@sky.cz
   tel: 603 589 845

   
  Dolphin - Main page

  Jsme jazyková škola s dlouhou tradicí, jedna z nejstarších soukromých jazykových škol v České republice. Naším prvořadým cílem je nabídnout kvalitní jazykovou výuku, přizpůsobenou v nejvyšší míře konkrétním přáním a potřebám každého našeho klienta. Při práci pro naše stávající zákazníky se nám nejvíce osvědčily následující alternativy organizace výuky:

  pobytové kurzy

  Velmi efektivním způsobem studia jsou intenzivní pobytové kurzy angličtiny a němčiny. Pořádáme je pravidelně po celý rok, v různých formátech – od dvoudenních seminářů až po týdenní soustředění. Kromě standardních kurzů angličtiny a němčiny organizujeme v létě také speciální kurzy pro začátečníky, konverzační kurzy a týdenní kurz francouzštiny.

  Výhodou těchto kurzů je vysoká intenzita studia, kdy účastníky nerozptylují pracovní problémy či rodinné starosti a věnují všechny síly pouze získávání jazykových znalostí. Neocenitelná je zde i příležitost setkat se s vašimi kolegy z jiných firem a navázat nové pracovní i společenské kontakty. Takto studovali a studují pracovníci mnoha renomovaných firem, např. ABB, AHOLD, STRABAG, ŽS Brno, OP PROSTĚJOV, CEMBRIT MORAVIA i státních organizací, např. VVŠ PV ve Vyškově nebo Ministerstva zemědělství ČR. Intenzivní pobytové kurzy se rovněž osvědčují jako ideální doplněk programů podnikové výuky na pracovišti.

  Uspořádáme vám samozřejmě i samostatný pobytový kurz pouze pro vaše pracovníky, buď v našich školicích zařízeních nebo ve vašem vlastním rekreačním či školicím středisku. Tempo, intenzitu a frekvenci výuky zde zcela uzpůsobíme vašim požadavkům a potřebám. Tyto kurzy jsme pořádali například pro společnosti TELECOM, ČEZ, PRAMET TOOLS a OBALEX.

  Reference vám poskytnou:
  Ing. Vladimír Maixner, PRAMET TOOLS, produkt manažer (tel.: 583 381 206)  Dopis
  Ing. Hana Menclová, UNEX Uničov, finanční ředitelka (tel.: 585 072 203)
  Ing. Milan Štěpánek, STRABAG, úsek personálního a manažerského rozvoje, ředitel (tel.: 387 004 115)

  firemní výuka

  Pokud se vaši pracovníci nemohou dlouhodoběji uvolnit z práce, nabízíme vám firemní výuku přímo na pracovišti, kdy do podniku dochází pravidelně jeden či více našich lektorů a vyučují skupinky studentů či jednotlivce, zpravidla členy vrcholového managementu. Tuto formu jazykového vzdělávání jsme zajišťovali např. pro JE Dukovany a společnost VETROPACK MORAVIA GLASS v Kyjově.

  Reference vám poskytnou:
  Ing. Josef Sedlák, JE Dukovany, ředitel pro finance a správu (tel.: 568 811 111)  Dopis

  kombinované studium

  Mimořádně účinným formátem je kombinace studia na našich pravidelných pobytových kurzech s doprovodnou výukou na pracovišti s našimi lektory. Tuto formu si zvolil například management firmy DOPRAVNÍ STAVBY HOLDING. Jeho členové se zúčastňují všech běhů našich čtyřdenních kurzů a v mezidobí doplňují své studium výukou na pracovišti s našimi lektory.
  Tento typ studia doporučujeme zejména studentům, kteří potřebují učinit rychlý a výrazný pokrok.

  Reference vám poskytnou:
  Ing. Michal Reiter, DS HOLDING, výrobně-technický ředitel (tel.: 267 095 381)  Dopis
  Mgr. Aleš Frommel, DS HOLDING, personální ředitel (tel.: 582 304 217)
  Ing. Jiří Vágner, JE TEMELÍN, ředitel pro techniku a provoz  Dopis
  Ing. Radim Hlavička, VF Černá Hora, technický ředitel (tel.: 516 428 611)

  kurzy obchodní angličtiny

  Pokročilým studentům jsou určeny naše kurzy obchodní angličtiny. Otevíráme je kdykoliv během roku podle přání zákazníků a každý běh je zaměřen na některý z aspektů efektivní komunikace při obchodním jednání. Na přání vám samozřejmě uspořádáme i samostatný kurz, připravený na míru jen pro pracovníky vaší firmy. Kurz zaměřený na efektivní presentaci pro pracovníky firmy jsme uspořádali např. pro společnost GILLETTE CZECH S.R.O.

  Reference vám poskytnou:
  Alena Mačenková, GEDAS, vedoucí finančního oddělení (tel.: 541 244 951)  Dopis
  Mgr. Markéta Lengálová, STRABAG, (tel.: 387 004 234)

  jazykový audit

  Pro všechny pracovníky vaší společnosti, u nichž je požadována určitá úroveň jazykové kvalifikace, můžeme provést jazykový audit. Během jednoho dne složí sérii jazykových testů, jejichž výsledky vyhodnotíme a sdělíme vám, jaká je úroveň jejich stávajících jazykových znalostí a jakou dobu případně musejí ještě věnovat jazykové přípravě, aby dosáhli úrovně pokročilosti, kterou jejich pracovní zařazení vyžaduje. Vyhodnocení vypracujeme dle aktuálních standardů EU.
  Rozsáhlý jazykový audit jsme provedli v JE DUKOVANY, ve společnosti AEC Brno a Moravské naftové doly Hodonín.


  Pokud vaše firma potřebuje jazykovou přípravu svých pracovníků, napište nám o svých přáních a požadavcích v tomto dotazníku a obratem vám zašleme veškeré materiály v papírové podobě. Rádi vás samozřejmě také navštívíme a dohodneme s vámi veškeré další detaily naší spolupráce.


  Back to the main page
  zpět na hlavní stranu